Fuar Organizasyonu

HABERLER

8.ŞANLIURFA GIDA TARIM VE HAYVANCILIK FUARI

Şanlıurfa Gıda Tarım ve Hayvancılık Fuarı sekizinci defa Şanlıurfa’da düzenleniyor. Start Fuarcılık tarafından 02-05 Aralık 2021 tarihlerinde Şanlıurfa Fuar Merkezinde düzenlenecek fuar; Şanlıurfa’dan, bölgeden ve ülke genelinden katılımcı ve misafirlerini ağırlayacak. Resmi açılış töreni ise 02 Aralık Perşembe günü saat 14.00’de yapılacak.

02 Aralık Perşembe günü saat 10.00’dan itibaren ziyarete açılacak olan fuara il içinden ve dışından birçok firma ve ziyaretçi katılacak. Şanlıurfa Fuar Merkezi’nde düzenlenecek bu kapsamlı organizasyonla ilgili açıklamalarda bulunan Start Fuarcılık Genel Müdürü Musa Öztürk, bu sene düzenlenecek fuarın geçmiş yıllara göre daha verimli geçmesini beklediklerini dile getirdi.

“8 yıldan bu yana çok başarılı tarım fuarlarına hep birlikte imza attık. Şanlıurfa Tarım Fuarını ülkemizin en nitelikli fuarlarından birisi haline getirmek için çaba harcıyoruz. Aynı zamanda yabancı misafirlerimize Şanlıurfa’nın yatırım avantajlarını da birinci ağızlardan anlatacağız ve onlara Şanlıurfa’nın kültür ve turizmini tanıtmak amacıyla programlar düzenleyeceğiz. Biz Start Fuarcılık olarak sadece fuar düzenlemekle yetinmiyoruz. Fuarları düzenlediğimiz kentlerin tüm ticari hayatına katkı sunmaya da çalışıyoruz. Bu sene ve şimdiye kadar düzenlediğimiz fuarlarda katkı ve desteklerini esirgemeyen başta sayın Valimiz ve Büyükşehir Belediye Başkanımız olmak üzere tüm kurum ve kuruluşlarımıza teşekkür ediyoruz. Fuar çalışmalarımızda sadece 4 günün başarılı geçmesi için yıl boyunca emek veriyoruz. Her türlü ekonomik sıkıntıya rağmen Şanlıurfa’ya yakışır bir organizasyon yapmak için gayret sarf ediyoruz. İnanıyoruz ki; hem fuar katılımcısı olan firmalarımız güzel satışlar ve bağlantılarla bereketli bir 4 gün geçirecekler, hem de ziyaretçilerimiz fuar avantajlarından faydalanarak istediklerine daha ekonomik şartlarda kavuşacaklar. Düzenlediğimiz bu fuarımızla hem katılımcılara, hem bölgemize, hem de ekonomiye katkı sunmayı amaçlıyoruz. Fuarımızın ülkemize, sektöre ve Şanlıurfa’ya hayırlı olmasını temenni ediyorum.” dedi.