Fuar Organizasyonu

HABERLER

START BEAUTY ÇUKUROVA EXPO

ADANA GÜZELLİĞE START VERDİ !

Start Fuarcılık organizasyonuyla bu yıl 3.sü düzenlenen “Start Beauty Çukurova Expo Fuarı” coşkulu bir açılışa imza attı.

Adana Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezinde gerçekleştirilen fuarın açılış törenine Vali Süleyman Elban'ın yanı sıra oda başkanları, sektör temsilcileri, firmalar ve vatandaşlar katıldı.

Açılış konuşmasını yapan Start Fuarcılık Genel Müdürü Ozan Öztürk;

Hem ziyaretçi hem de katılımcı sayısını yükseltmek amacıyla ülke genelinde tanıtım çalışmalarını çok yönlü olarak gerçekleştirdiklerini ve düzenlemiş oldukları fuarın rüştünü ispat ederek, sektörün ilgiyle beklediği bir fuar haline geldiğini, dile getirdi.

Dört gün boyunca konusunda uzman yerli ve yabancı doktorları, kozmetik ve renkli makyaj uzmanları, estetik ve güzellik uzmanları gibi güzellik ve bakım profesyonellerinin katılımıyla dünyadaki son güzellik trendlerini, en yeni ürün, yöntem ve ekipmanları bir araya getiren 3. Adana Kuaför Estetik Kozmetik Güzellik Fuarı'nın açılışında konuşma yapan Vali Süleyman Elban, fuarın düzenlenmesinde emeği geçenlere teşekkür ederek sözlerine başladı. "Geçen yıl pandemi şartları çok ağır olmasına ve ülkemizin çoğu yerinde fuar yapılamamasına rağmen Start Fuarcılık Adana'mızda fuar yaptılar. O zaman hem sektör temsilcileri hem de vatandaşlarımızın yoğun ilgisini görmüştük. " dedi.

Start Beauty Çukurova Expo, düzenlendiği 4 gün boyunca uzmanların verdiği seminerler, birbirinden renkli Saç Show’ları ve ziyaretçilere özel ücretsiz yapılan cilt bakımı işlemleri ile sektöre damgasını vurdu.