Fuar Organizasyonu

Kurumsal

Başkanımızdan Mesaj


Ekonominin ve ticaretin lokomotifi olduğuna inandığımız fuarcılık sektöründe faaliyetlerimizi 1993 yılından beri aralıksız sürdürmekteyiz. Başta İstanbul, Adana, Şanlıurfa ve Gaziantep olmak üzere Türkiye’nin birçok şehrinde fuarlar düzenleyen şirketimiz ISO 9001 2000 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi ve TOBB Fuar Düzenleme Yetki Belgesi’ne sahiptir. 

Start Fuarcılık olarak fuar düzenlediğimiz şehirlerde hazır   bir  alan üzerine,  bize sunulan imkânlarla fuar organizasyonu gerçekleştirmiyor, o şehre fuar kültürünü, o şehrin ekonomisine fuarcılığın gücünü ve enerjisini  götürüyoruz. 

Fuar merkezi ve fuar kültürü olmayan Şanlıurfa’da yıllarca fuar düzenleyerek fuar merkezi kazandırılmasına öncü olduk, son iki yıldır, birçok fuar iptal olurken yine fuar merkezi olmayan Elazığ ve Batman'da zorlu şartlara rağmen kapasitelerini iki katına iki yıl üst üste dört ayrı başarılı fuar düzenleyerek bu ilimize de fuar merkezi kazandırılması konusunda kamuoyu oluşturulmuş olmak bizim fuarcılık anlayışımızın en somut göstergeleridir. 

Türlü zorlukların üstesinden gelerek Türkiye fuarcılığında ilklere imza atan ve bunu görev edinerek fark yaratan Start  Fuarcılık, Türkiye’nin dört bir yanından binlerce katılımcı ve milyonlarca ziyaretçisiyle kurduğu bu muazzam aileyi gün geçtikçe daha verimli, daha modern ve yenilikçi projelerine ortak etmeye devam etmektedir.

 Musa ÖZTÜRK

 YÖNETİM KURULU BAŞKANI